Vítejte na blogu evropských dobrovolníků a dobrovolnic, které vyslala YMCA v ČR!

čtvrtek 1. prosince 2011

Co se stalo a nestalo

  • Zúčastnili jsme se našeho on-arrival training. Původně měl být v Gruzii, ale nakonec byl přesunut do Yerevanu. Byla to celkem zábava, něco málo jsme se dozvěděli a poznali nové lidi.
  • V pátek ráno jsme byli bez elektriky (krátké výpadky tu nejsou nic zvláštního), trochu podezřelé nám přišlo když jsme se večer vrátili domů a elektřina furt nikde. Problém by ani tak nebyl ve světle, ale když nefunguje elektřina nemáme teplou vodu ani topení. Rozhodli jsme se to tedy řešit, ovšem v pátek večer v naší organizaci ani noha. Naštěstí máme mobil na bosse a naštěstí s ním byl jeho syn, který mluví anglicky. Po 2 dnech opravování všeho možného máme elektriku, topení, teplou vodu a dobré vztahy se sousedem.
  • Máme tu sníh, i když ne zrovna závěje, ale aspoň něco.
  • Blížící se Vánoce jsou tu znát jen v některých obchodech, kde prodávají santa clause, ozdoby na stromeček a další vánoční věci. V hyper/supermarketech nic moc (v Čechách je to rozhodně víc) - výzdoba, čokoládové figurky,...Jinak Vánoce se všichni z našeho bydlení chystáme trávit tady - tradiční večeře pro každého, cukroví,...

Žádné komentáře:

Okomentovat